Суббота, 21.10.2017
Кам'янська районна громадська організація "Спілка краєзнавців"
Національної спілки краєзнавців України
 
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 81
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
Головна » 2011 » Декабрь » 23 » Юні краєзнавці представили свої дослідження
00:04
Юні краєзнавці представили свої дослідження
     23 грудня 2011 року в Кам'янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук історичного відділення, наук про Землю, філософії та суспільствознавства (секції історія України, археологія, історичне краєзнавство, етнологія, всесвітня історія, ).
     Даний захід сприяє розвитку історичного краєзнавства, популяризація історичних подій, матеріалізованих в пам’ятках історії та культури нашого рідного краю. А головне, підтримка та розвиток обдарованої, талановитої молоді.
     Роботи оцінювало комісія у складі:
1. Шамрай О.Г. – начальник відділу освіти Кам'янської РДА, кандидат історичних наук, голова комісії
2. Таран Г.М. – директор Кам'янського державного історико-культурного заповідника.
3. Ляшко Ю.Ю. – завідуючий історичним музеєм Кам'янського історико-культурного заповідника
4. Чупак Т.П. - завідуюча літературно-меморіальним музеєм О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського Кам'янського історико-культурного заповідника.
5. Безверха Т.М. – вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, Кам’янського еколого-економічного ліцею
6. Поліщук М.В.- вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, голова районного методичного об’єднання вчителів історії.
7. Левенець І.В. – вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 , старший вчитель
8. Ємець Л.І. – головний спеціаліст відділу освіти.
9. Галата І.П. – методист відділу освіти.
 
На захист були представлені такі роботи:
Секція
Тема роботи
Учень
Назва школи
Клас
Науковий керівник
Рекомендація до участі в обласному етапі
 
Відділення історії
Історія України
Федір Петрович Швець – видатний український державотворець
Могилка Євгенія Анатоліївна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
9
Могилка А.П. Левенець І.В..
+
Археологія
Археологічні пам’ятки Холодного Яру
Ємець Денис
Кам'янський еколого-економічний ліцей
9
Шамрай О.Г. Безверха Т.М.
+
Етнологія
Авангардний напрямок у вишивці Вербівської майстерні на Кам`янщині
Чижик Катерина Михайлівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
11
Шамрай О.Г.
+
Всесвітня історія
Хрестові походи
Юрик Оксана Василівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3
8
Галата І.П.
 
Історичне краєзнавство
Родовід О.А.Захаренка та педагогічні заповіді
Титаренко Марина Михайлівна
Кам`янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3
9
Галата І.П.
 
Історичне краєзнавство
Партизанський і підпільний рух на території Кам`янщини в роки другої світової війни
Нечипорик Анастасія Вікторівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
11
Шрамко Л.С.
+
Історичне краєзнавство
Остарбайтери: втрачені люди
Волощенко Тетяна Володимирівна
Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9
Лосєва О.М.
 
Історичне краєзнавство
Історія цукрової промисловості нашого рідного краю
Усенко Юлія Олександрівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
9
Глєбова Н.І.
 
 
Відділення філософії та суспільствознавства
Релігієзнавство
Свято-Михайлівський храм села Косарі
Перепилиця Вікторія Сергіївна
Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9
Лосєва О.М.
 
Релігієзнавство
Роль православного чернецтва Черкащини в житті українського суспільства ХУІ-ХУІІІ століть
Рибалко Ірина Володимирівна
Кам'янський еколого-економічний ліцей
10
Шамрай О.Г. Безверха Т.М.
+
Релігієзнавство
Етапи становлення церкви Різдва Пресвятої Богородиці та її роль в житті села Ребедайлівки
Пляченко Анна Анатолівна
Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
8
Шамрай О.Г. Крижанівська Л.В.
 
Соціологія
Динаміка природного та механічного руху населення с.Косарі Кам`янського району
Бойко Ольга Олександрівна
Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9
Шамрай О.Г.
Кобзар С.Є.
+
Соціологія
Методологія дослідження демографічного розвитку на місцевому рівні
Чижик Катерина Михайлівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
11
Шамрай О.Г.
+
Правознавство
Окремі аспекти становлення українського парламентаризму
Ємець Денис Вадимович
Кам'янський еколого-економічний ліцей
9
Шамрай О.Г. Безверха Т.М.
+
Правознавство
Статус Конституційного суду України в умовах сьогодення
Зайченко Марина Вікторівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
10
Шамрай О.Г.
Поліщук М.В.
+
 
Відділеня Наук про Землю
Географія та ландшафтознавство
Туристсько-рекреаційний Кам`янського району
Береза Юрій Віталійович
Кам'янський еколого-економічний ліцейvv
11
Ємець Л.І.
+
Географія та ландшафтознавство
Антропогенна трансформація ландшафтів Кам`янського району
Меланич Денис Олегович
Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
10
Кобзар С.Є.
+
Географія та ландшафтознавство
Особливості географічного розташування об`єктів Євро-2012 в Україні
Таран Альона Володимирівна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
11
Саламашенко О.В.
 
Геологія, геохімія та мінералогія
Бовтиська астропроблема в центр України
Могилка Євгенія Анатоліївна
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
9
Махно І.В.
Могилка А.П.
+
Бажаємо учасникам, що рекомендовані, успішного захисту на обласному етапі захисту наукових робіт Малої Академії наук України.
 
Переглядів: 549 | Додав: kraeznaveс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук
Календар
«  Декабрь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 
 
 
 
 
Каменка
Copyright "Спілка краєзнавців Кам'янщини" © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz