Среда, 18.10.2017
Кам'янська районна громадська організація "Спілка краєзнавців"
Національної спілки краєзнавців України
 
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 81
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
Головна » 2014 » Апрель » 10 » Визначено переможців Краєзнавчої вікторини-2014
19:34
Визначено переможців Краєзнавчої вікторини-2014

Цього року у Краєзнавчій вікторині взяли участь більше 30 осіб. Жюрі розглянуло подані матеріал та визначило переможців, які будуть нагороджені Грамотами та подарунками під час краєзнавчої конференції:

I місце – Литвин Катерина (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

II місце – Позивайло Максим (Кам’янська ЗОШ № 1, 10 клас)

III місце - Олефіренко Микола (Кам’янська ЗОШ № 1, 11 клас), Сторчак Юлія (еколого-економічний ліцей, 9 клас), гурток «Краєзнавець»- Кам’янської ЗОШ №1 (керівник Поліщук М.В.).

Подяки за активну участь у вікторині отримають:

1) Притула Альона (Телепинська ЗОШ, 9 клас)

2) Пугач Аліна (Михайлівська ЗОШ, 7 клас)

3) П`ятун Анна (Михайлівська ЗОШ, 7 клас)

4) Історичний гурток «Краєзнавець» (Вербівської ЗОШ)

5) Русіновська Таїсія (Ребедайлівської ЗОШ, 11 клас)

6) Кривенко Наталії (Радиванівської ЗОШ, 8 клас)

7) Роздобудько Анастасія (Радиванівської ЗОШ, 9 клас)

8) Перепилиця Вікторія (Косарська ЗОШ, 11 клас)

9) Пивоварова Олександра (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

10) Гуренко Дарья (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

11) Вагіна Дарина (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

12) Осінська Наталія (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

13) Джулай Анастасія (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

14) Широкопояс Яна (Еколого-економічний ліцей, 9 клас)

15) Дрофа Анна (Еколого-економічний ліцей, 10 клас)

16) Лисенко Юля (Еколого-економічний ліцей, 10 клас)

17) Махно Богдан (Кам’янська ЗОШ № 1, 6 клас)

18) Коваленко Богдан (Кам’янська ЗОШ № 2, 11 клас)

19) Салогуб Оксана (Еколого-економічний ліцей,  9 клас)

20) Глущенко Аліна (Тимошівська ЗОШ, 11 клас)

21) Пересунько Анжела, Погрібний Максим (Райгородська ЗОШ)

22) Дяченко Юлія (Жаботинська ЗОШ, 10 клас)

23) Береза Яна (Баландинська ЗОШ, 11 клас)

24) Кравченко Марія та Щокань Анна (Баландинська ЗОШ, 9 та 10 клас)

Заслуговує на подяку за волю до перемоги колектив краєзнавчого гуртка «Едельвейс»  Кам’янської ЗОШ №2.

Ознайомитись з правильними відповідями можна завантаживши файл зі сторінки Заходи - Краєзнавча вікторина

Оргкомітет бажає всім учасникам творчого натхнення та нових перемог.

Переглядів: 485 | Додав: kraeznaveс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Пошук
Календар
«  Апрель 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
 
 
 
 
 
Каменка
Copyright "Спілка краєзнавців Кам'янщини" © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz