Воскресенье, 03.03.2024
Кам'янська районна громадська організація "Спілка краєзнавців"
Національної спілки краєзнавців України
 
 
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 88
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входу
Додаток 2
до рішення районної ради
від 30.12.2010 р.№ 2-5/VI
 
Положення
про районну краєзнавчу премію імені Марії Шкаліберди
 
1. Районна краєзнавча премія імені Марії Шкаліберди заснована районною радою та районною державною адміністрацією з метою підтримки краєзнавства, як важливого засобу громадянського виховання та заохочення дослідників історії Кам`янщини до нових важливих здобутків у галузі краєзнавства.
 
2. Премія присуджується один раз на рік до дня народження Марії Шкаліберди – 8 листопада.
 
3. Конкурс на здобуття премії оголошується щорічно з 1 лютого. Прийом робіт до участі у конкурсі закінчується 1 вересня. Список праць, допущених до участі в конкурсі, публікується у газеті "Трудова слава” до 1 жовтня і проводиться їх обговорення на громадському активі краєзнавців району.
 
4. До участі в конкурсі допускаються вагомі дослідження, проведені в найрізноманітніших сферах краєзнавства, але обов`язково викладенні (надруковані) словесно протягом останніх п`яти років, які своїм змістом обов`язково стосуються Кам`янщини, її минулого чи сучасного і є оригінальними у своєму роді. Мова видання – українська.
 
5. Право висунення праць на здобуття Премії мають колективи установ та організацій (чи їх підрозділи), культосвітніх і навчальних закладів, культурологічних товариств, засоби масової інформації, які знаходяться на території району, жителі Кам’янщини (при цьому додається відповідний, завірений протокол тої установи чи організації, котра висуває дослідження). Кожна з організацій може представити на здобуття премії дослідження одного автора.
 
6. Організація (установа), яка висуває кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії у період прийому робіт такі документи:
- офіційне подання з формулюванням пропозиції та її коротким обґрунтуванням;
- два примірники представленої праці (чи праць);
- рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (якщо такі є).
 
7. Проведення конкурсу на здобуття премії здійснює конкурсна комісія, яка повноважна при наявності двох третин свого складу. Рішення про присудження премії приймаються таємним голосуванням – більшістю голосів від загального складу комісії.
 
8. Щорічна районна краєзнавча премія імені Марії Шкаліберда є у розмірі 1000 гривень, де перша премія складає 500 гривень та дві заохочувальні премії в розмірі 300 грн. та 200 грн.
 
9. Премії присуджуються спільним розпорядженням голови районної ради та районної державної адміністрації на підставі рішення Комісії.
 
10. Лауреатові премії вручається диплом і грошова винагорода. Диплом підписують голова районної ради та голова районної державної адміністрації.
 
11. Хід конкурсу та його підсумки висвітлюються в газеті "Трудова слава” та по районному радіомовленню.

Пошук
Календар
«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 
 
 
 
 
Каменка
Copyright "Спілка краєзнавців Кам'янщини" © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz